1 / 7Villager
Akumulatorska kosilnica LM 4010E Zen Villager
SKU: S227223
5.0/5 (1 ocen)
319,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- ZEN 40 V brushless pogon – motor brez krtačk za večjo učinkovitost in daljšo življenjsko dobo, delovanje brez izpušnih plinov, tišje delovanje in enostavno vzdrževanje. - Centralno nastavljanje višine košenja – več stopenj reza z eno ročico, prilagojeno stanju trate. - Koš za travo z indikatorjem
Tehnične lastnosti
| Kategorija | ZEN Akumulatorske kosilnice |
| Čas polnjenja | 2 Ah - 10 min (130 m²); 4 Ah - 18 min (350 m²); 8 Ah - 30 min (650 m²) |
| Blagovna znamka | Villager |
| Hitrost košnje | 0-5 km/h |
| Višina košnje | 25-80 mm (5 nivojev) |
| Širina košnje | 430 mm |
| Prostornina koša | 45 l |
| Priključna napetost | 40 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 15.85 kg |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 7" / 8" |
| Število obratov - el./aku. orodje | 2800 - 3400 rpm |
Opis izdelka
- ZEN 40 V brushless pogon – motor brez krtačk za večjo učinkovitost in daljšo življenjsko dobo, delovanje brez izpušnih plinov, tišje delovanje in enostavno vzdrževanje. - Centralno nastavljanje višine košenja – več stopenj reza z eno ročico, prilagojeno stanju trate. - Koš za travo z indikatorjem napolnjenosti – jasno pokaže, kdaj je koš poln in pripravljen za praznjenje. - Kompaktna in lahka konstrukcija – primerna za manjša in srednje velika dvorišča ter enostavno manevriranje okoli ovir. -


