1 / 8Villager
Akumulatorska kosilnca LM 5111E-Matic Zen Villager
SKU: S227225
5.0/5 (1 ocen)
599,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Akumulatorske kosilnice so tihe v delovanju, enostavne za uporabo in manevriranje. Z uporabo akumulatorskih kosilnic se kosa brez izpušnih plinov, brez hrupa, brez goriva in brez kabla, v miru in tišini. Na voljo je široka izbira akumulatorskih kosilnic ter baterij različnih kapacitet. V zadnjih le
Tehnične lastnosti
| Kategorija | ZEN Akumulatorske kosilnice |
| Tip ohišja | Kovine |
| Čas polnjenja | 2Ah - 23 min - dve bateriji (200 m² ); 4Ah - 40 min - dve bateriji (500 m² ); 8Ah - 75 min - dve bateriji (1000 m² ) |
| Blagovna znamka | Villager |
| Hitrost košnje | 0-5 km/h |
| Višina košnje | 25-80 mm (5 nivojev) |
| Širina košnje | 510 mm |
| Prostornina koša | 60 l |
| Priključna napetost | 40 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 30.16 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 2900 - 3300 rpm |
Opis izdelka
Akumulatorske kosilnice so tihe v delovanju, enostavne za uporabo in manevriranje. Z uporabo akumulatorskih kosilnic se kosa brez izpušnih plinov, brez hrupa, brez goriva in brez kabla, v miru in tišini. Na voljo je široka izbira akumulatorskih kosilnic ter baterij različnih kapacitet. V zadnjih letih so tehnološki napredki na področju zmogljivosti baterij spremenili način delovanja akumulatorskih kosilnic. Danes so brezžične kosilnice izjemno zaželeno orodje, s hitrim časom polnjenja in dolgo


