1 / 7Villager
Akumulatorska kosilnica LM 3010E Zen Villager
SKU: S227222
5.0/5 (1 ocen)
279,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Akumulatorske kosilnice so tihe v delovanju, enostavne za uporabo in manevriranje. Z uporabo akumulatorskih kosilnic se kosa brez izpušnih plinov, brez hrupa, brez goriva in brez kabla, v miru in tišini. Na voljo je širok spekter akumulatorskih kosilnic ter baterij različnih kapacitet. V zadnjih le
Tehnične lastnosti
| Kategorija | ZEN Akumulatorske kosilnice |
| Čas polnjenja | 2Ah - 12 min (150 m² ); 4Ah - 20 min (400 m² ); 8Ah - 35 min (700 m² ) |
| Blagovna znamka | Villager |
| Višina košnje | 25-80 mm (5 nivojev) |
| Širina košnje | 380 mm |
| Prostornina koša | 40 l |
| Priključna napetost | 40 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 15.12 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 2800 - 3400 rpm |
Opis izdelka
Akumulatorske kosilnice so tihe v delovanju, enostavne za uporabo in manevriranje. Z uporabo akumulatorskih kosilnic se kosa brez izpušnih plinov, brez hrupa, brez goriva in brez kabla, v miru in tišini. Na voljo je širok spekter akumulatorskih kosilnic ter baterij različnih kapacitet. V zadnjih letih so tehnološki napredki na področju zmogljivosti baterij spremenili način delovanja akumulatorskih kosilnic. Danes so brezžične kosilnice izjemno zaželeno orodje, s hitrim časom polnjenja in dolgo


