1 / 3Villager
Agregat VGP 6700 S Villager
SKU: S221317
5.0/5 (1 ocen)
899,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Avtomatska regulacija napetosti
Tehnične lastnosti
| Gorivo | Neosvinčen bencin |
| Vtičnica | 1 × 230 V / 1 × 400 V |
| Kategorija | Bencinski agregati |
| Tip motorja | 4-taktni |
| Delovna moč | 6 kW |
| Moč motorja | 9 kW |
| Največja moč | 6.5 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Električni tok | 10.8A |
| Nazivna napetost | 230V/400V |
| Tip zaganjalnika | Reverzibilni / Električni |
| Število obratov | 3600 rpm |
| Prostornina motorja | 420 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 25 l |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 85 kg |
| Čas delovanja s polnim rezervoarjem - generatorji | ≈ 10 h 30 min. |
Opis izdelka
Avtomatska regulacija napetosti



