1 / 5Agm
Agregat Agm AGP 2300 S
SKU: S220126
5.0/5 (1 ocen)
249,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Agregat AGM 2300S z močjo 4800 W je zmogljiv prenosni agregat, opremljen s štiritaktnim motorjem, ki zagotavlja večjo učinkovitost, manjšo porabo goriva in daljšo življenjsko dobo.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinski agregati |
| Delovna moč | 2 kW |
| Moč motorja | 4.8 kW |
| Največja moč | 2.2 kW |
| Blagovna znamka | Agm |
| Nazivna napetost | 230 V / 50 Hz |
| Tip zaganjalnika | Vlečni |
| Število obratov | 3600 rpm |
| Rezervoar za olje | 0.6 l |
| Prostornina motorja | 196 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 15 l |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 35.04 kg |
Opis izdelka
Agregat AGM 2300S z močjo 4800 W je zmogljiv prenosni agregat, opremljen s štiritaktnim motorjem, ki zagotavlja večjo učinkovitost, manjšo porabo goriva in daljšo življenjsko dobo.



