1 / 3Agm
Agregat AGM AGP 2800S
SKU: S225130
5.0/5 (1 ocen)
299,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Učinkovit 4-taktni motor z nizko porabo goriva, prostornine 207 cm³, zagotavlja zanesljivo delovanje. Rezervoar s prostornino 15 l omogoča več ur neprekinjenega delovanja, zato je primeren za daljšo uporabo brez pogostega dolivanja goriva. - Kompaktna zasnova – oblikovan za enostavno rokovanje, s
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinski agregati |
| Tip motorja | 4-taktni |
| Delovna moč | 2.5 kW |
| Moč motorja | 4.6 kW |
| Največja moč | 2.8 kW |
| Blagovna znamka | Agm |
| Električni tok | 11.4 A |
| Nazivna napetost | 230 V / 50 Hz |
| Tip zaganjalnika | Vlečni |
| Število obratov | 3600 rpm |
| Rezervoar za olje | 0.6 l |
| Prostornina motorja | 207 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 15 l |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 41.2 kg |
Opis izdelka
- Učinkovit 4-taktni motor z nizko porabo goriva, prostornine 207 cm³, zagotavlja zanesljivo delovanje. Rezervoar s prostornino 15 l omogoča več ur neprekinjenega delovanja, zato je primeren za daljšo uporabo brez pogostega dolivanja goriva. - Kompaktna zasnova – oblikovan za enostavno rokovanje, s kolesi in pomožnim ročajem, ki omogočajo lažji prenos do mesta predvidene uporabe na prostem, pri kampiranju, vrtnarskih delih ali kot rezervni vir napajanja. Stabilna konstrukcija zagotavlja zaneslj



