1 / 8Villager
Agregat Inverterski Bencinski VGI 3500 O Villager
SKU: S225936
5.0/5 (1 ocen)
699,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Avtomatska regulacija napetosti
Tehnične lastnosti
| Gorivo | Neosvinčen bencin |
| Vtičnica | 2 x 230V / 12V / 5V |
| Kategorija | Invrterski bencinski agregati |
| Tip motorja | 4-taktni |
| Delovna moč | 3.2 kW |
| Moč motorja | 4.3 kW |
| Največja moč | 3.3 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Električni tok | 14A |
| Nazivna napetost | 230V |
| Tip zaganjalnika | Reverzibilni |
| Število obratov | 3600 rpm |
| Prostornina motorja | 212 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 7 l |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 30.74 kg |
| Čas delovanja s polnim rezervoarjem - generatorji | 8 h |
Opis izdelka
Avtomatska regulacija napetosti

