1 / 10Villager
Agregat inverterski bencinski VGI 2400 Villager
SKU: S221314
5.0/5 (1 ocen)
499,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Avtomatska regulacija napetosti
Tehnične lastnosti
| Gorivo | Neosvinčen bencin |
| Vtičnica | 230V / 12V / 5V |
| Kategorija | Invrterski bencinski agregati |
| Tip motorja | 4-taktni |
| Delovna moč | 2 kW |
| Moč motorja | 3.7 kW |
| Največja moč | 2.2 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Električni tok | 8.7A |
| Nazivna napetost | 230V/12V/5V |
| Tip zaganjalnika | Reverzibilni |
| Število obratov | 5000 rpm |
| Prostornina motorja | 98 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 4.5 l |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 24.18 kg |
| Čas delovanja s polnim rezervoarjem - generatorji | ≈ 4 h 30 min. |
Opis izdelka
Avtomatska regulacija napetosti

