1 / 11Villager
Agregat Inverterski Bencinski VGI 1060 Villager
SKU: S225935
5.0/5 (1 ocen)
399,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Samodejna regulacija napetosti
Tehnične lastnosti
| Vtičnica | 230V / 12V / 5V |
| Kategorija | Invrterski bencinski agregati |
| Tip motorja | 4-taktni |
| Delovna moč | 0.9 kW |
| Moč motorja | 1.3 kW |
| Največja moč | 1 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Električni tok | 3.9A |
| Nazivna napetost | 230V |
| Tip zaganjalnika | Reverzibilni |
| Število obratov | 5500 rpm |
| Prostornina motorja | 54 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 3 l |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 16.84 kg |
| Čas delovanja s polnim rezervoarjem - generatorji | ≈ 5 h 30 min. |
Opis izdelka
Samodejna regulacija napetosti

