1 / 6Villager
Žebljalnik-spenjalnik pnevm. VAT 50/9040 Villager
SKU: S222554
5.0/5 (1 ocen)
49,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Pnevmatska orodja so na splošno lažja in kompaktnejša od njihovih električnih ekvivalentov, kar jih naredi lažja za uporabo. Imamo odličen izbor zračnih orodij.
Tehnične lastnosti
| Globina | 16 mm - 40 mm |
| Kategorija | Pnevmatski spenjalniki |
| Blagovna znamka | Villager |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.71 kg |
| Priključek - pnevmatsko orodje | 1/4" |
| Delovni tlak - pnevmatsko orodje | 6 - 12 bar |
| Širina igle - pnevmatsko orodje | 1.06 mm |
| Širina žeblja - pnevmatsko orodje | 5.7 mm |
Opis izdelka
Pnevmatska orodja so na splošno lažja in kompaktnejša od njihovih električnih ekvivalentov, kar jih naredi lažja za uporabo. Imamo odličen izbor zračnih orodij.
