
Villager
Spenjalnik pnevmatski za komresor VAT 8016 Villager
SKU: S220151
5.0/5 (1 ocen)
37,49 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Pnevmatska orodja so na splošno lažja in kompaktnejša od njihovih električnih ekvivalentov, kar jih naredi lažje za uporabo. Imamo odličen izbor zračnih orodij.
Tehnične lastnosti
| Globina | 6 mm - 16 mm |
| Kategorija | Pnevmatski spenjalniki |
| Blagovna znamka | Villager |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.1 kg |
| Priključek - pnevmatsko orodje | 1/4" |
| Delovni tlak - pnevmatsko orodje | 6 - 10 bar |
| Širina igle - pnevmatsko orodje | 0.66 mm |
Opis izdelka
Pnevmatska orodja so na splošno lažja in kompaktnejša od njihovih električnih ekvivalentov, kar jih naredi lažje za uporabo. Imamo odličen izbor zračnih orodij.
