1 / 16Villager
Žaga vbodna Fuse VLP 1320 Villager
SKU: S224463
5.0/5 (1 ocen)
99,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: naprava se dobavlja brez polnilnika in baterije.
Tehnične lastnosti
| Hod rezila | 26 mm |
| Kategorija | Fuse vbodne žage |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Indukcijski elektromotor |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.33 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 3000 rpm |
| Kot rezanja - vbodne/batne/krožne žage | 0° - 45° |
Opis izdelka
Opomba: naprava se dobavlja brez polnilnika in baterije.

