1 / 18Villager
Žaga Kombinirana VLN 1920 Fuse Villager
SKU: S227244
5.0/5 (1 ocen)
87,49 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: Naprava se dobavi brez polnilca in baterije.
Tehnične lastnosti
| Hod rezila | 20 mm |
| Kategorija | Fuse vbodne žage |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.46 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 3000 rpm |
| Kot rezanja - vbodne/batne/krožne žage | 0° - 90° |
Opis izdelka
Opomba: Naprava se dobavi brez polnilca in baterije.

