1 / 3Villager
Žaga ročna krožna VLN 185 Villager
SKU: S221283
5.0/5 (1 ocen)
89,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Laser - Lesna krožna žaga - Krožni ključ - Vzporedno vodilo
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Krožne žage |
| Globina reza | 65 mm (90°) / 43 mm (45°) |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 1500 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 5.34 kg |
| Zunanji/notranji premer plošče | 185 mm / 16 mm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 5800 rpm |
Opis izdelka
- Laser - Lesna krožna žaga - Krožni ključ - Vzporedno vodilo



