1 / 7Agm
Žaga Ročna Krožna AGM CS 185
SKU: S225991
5.0/5 (1 ocen)
49,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Palica za omejevanje Šestkotni ključ List žage (nemontiran)
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Krožne žage |
| Globina reza | 62 mm (0°) / 42 mm (45°) |
| Blagovna znamka | Agm |
| Priključna moč | 1200 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 4 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 5800 rpm |
Opis izdelka
Palica za omejevanje Šestkotni ključ List žage (nemontiran)



