1 / 18Villager
Žaga potezna kotna Fuse VMS 18520 Villager
SKU: S220611
5.0/5 (1 ocen)
249,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse stacionarni stroji |
| Rezalni kot | -45° +45°/ 0° - 45° |
| Tip baterije | Li-ion |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Indukcijski (brezkrtačni) |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 12.01 kg |
| Vpenjalna glava rezanja (0°/45°) | 50 mm x 105 mm |
| Vpenjalna glava rezanja (0°/90°) | 50 mm x 210 mm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 3300 rpm |
| Vpenjalna glava rezanja (45°/90°) | 35 mm x 210 mm |
| Premer žaginega lista - stabilni stroji | 185 mm/ 16 mm |
Opis izdelka
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika
