1 / 19Villager
Žaga potezna kotna Fuse VMS 18020 Villager
SKU: S224465
5.0/5 (1 ocen)
174,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Laser za natančno rezanje Rezilo žage Nastavitev kota rezanja Opomba: naprava se dobavlja brez polnilnika in baterije.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse stacionarni stroji |
| Rezalni kot | 0°-45° |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Indukcijski (brezkrtačni) |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 8.77 kg |
| Vpenjalna glava rezanja (0°/45°) | 50 mm x 75 mm |
| Vpenjalna glava rezanja (0°/90°) | 50 mm x 105 mm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 3300 rpm |
| Vpenjalna glava rezanja (45°/45°) | 35 mm x 75 mm |
| Vpenjalna glava rezanja (45°/90°) | 35 mm x 105 mm |
| Premer žaginega lista - stabilni stroji | 185 mm/ 16 mm |
Opis izdelka
Laser za natančno rezanje Rezilo žage Nastavitev kota rezanja Opomba: naprava se dobavlja brez polnilnika in baterije.
