1 / 5Villager
Žaga krožna stabilna VTS 2232 Villager
SKU: S224486
5.0/5 (1 ocen)
449,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Rezilo žage Nastavitev kota rezanja Ročaj za prenašanje Kolesa Vodilo Nastavitev širine rezanja
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Žage stabilne |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 2200 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Dimenzije delovne mize | 800 mm x 950 mm |
| Premer žaginega lista | 315 mm / 30 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 59.91 kg |
| Vpenjalna glava rezanja (0°/45°) | 49 mm |
| Vpenjalna glava rezanja (0°/90°) | 83 mm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 2800 rpm |
Opis izdelka
Rezilo žage Nastavitev kota rezanja Ročaj za prenašanje Kolesa Vodilo Nastavitev širine rezanja

