1 / 5Villager
Žaga Krožna Stabilna VTS 1502 Villager
SKU: S225674
5.0/5 (1 ocen)
149,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Nastavljanje kota rezanja Nastavljanje širine rezanja
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Žage stabilne |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 1500 W |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Dimenzije delovne mize | 500mm × 570mm |
| Premer žaginega lista | 210 mm / 30 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 17.3 kg |
| Vpenjalna glava rezanja (0°/45°) | 50 mm |
| Vpenjalna glava rezanja (0°/90°) | 70 mm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 5000 rpm |
Opis izdelka
Nastavljanje kota rezanja Nastavljanje širine rezanja

