1 / 12Villager
Žaga krožna Fuse VLP 1820 Villager
SKU: S224464
5.0/5 (1 ocen)
124,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: naprava se dostavlja brez polnilnika in baterije.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse krožne žage |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Indukcijski (brezkrtačni) |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 3.41 kg |
| Zunanji/notranji premer plošče | 185 mm / 16 mm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 3650 rpm |
| Kot rezanja - vbodne/batne/krožne žage | 0° - 45° |
Opis izdelka
Opomba: naprava se dostavlja brez polnilnika in baterije.
