1 / 17Villager
Žaga krožna Fuse VLN 1620 Villager
SKU: S140045
5.0/5 (1 ocen)
99,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse krožne žage |
| Tip baterije | Li-ion |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Premer žaginega lista | 165 mm / 16 mm |
| Vpenjalna glava rezanja | (0° / 45°) 50 mm x 35 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 3.72 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 3650 rpm |
| Kot rezanja - vbodne/batne/krožne žage | 45° - 90° |
Opis izdelka
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika
