1 / 11Villager
Žaga kotna stabilna VMS 1100-210 Villager
SKU: S221302
5.0/5 (1 ocen)
99,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Lasersko vodilo - Nastavitev naklona rezanja - Nastavitev kota rezanja
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Potezne kotne žage |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 1100 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Premer žaginega lista | 210 mm / 30 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 7.45 kg |
| Vpenjalna glava rezanja (0°/45°) | 60 mm x 80 mm |
| Vpenjalna glava rezanja (0°/90°) | 60 mm x 120 mm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 5500 rpm |
| Vpenjalna glava rezanja (45°/45°) | 33 mm x 80 mm |
| Vpenjalna glava rezanja (45°/90°) | 33 mm x 120 mm |
Opis izdelka
- Lasersko vodilo - Nastavitev naklona rezanja - Nastavitev kota rezanja

