1 / 4Villager
Potezna Krožna Žaga VMS 1500-210S
SKU: S240318
5.0/5 (1 ocen)
149,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Laser za natančno rezanje Nastavitev naklona rezanja Nastavitev kota rezanja
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Potezne kotne žage |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 1500 W |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Premer žaginega lista | 215mm / 30mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 12.88 kg |
| Vpenjalna glava rezanja (0°/45°) | 220 x 35 mm |
| Vpenjalna glava rezanja (0°/90°) | 220 x 70 mm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 4500 rpm |
| Vpenjalna glava rezanja (45°/45°) | 155 x 35 mm |
| Vpenjalna glava rezanja (45°/90°) | 155 x 70 mm |
Opis izdelka
Laser za natančno rezanje Nastavitev naklona rezanja Nastavitev kota rezanja

