1 / 7Villager
Žaga Akumulatorska Verižna CS 3540 Zen Villager
SKU: S227219
5.0/5 (1 ocen)
249,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Žaga ima 14 vodilo in verigo s korakom verige 3/8, kar zagotavlja natančne in čiste reze. Maksimalna hitrost verige 14,5 m/s omogoča hiter in učinkovit delovni proces, kar jo naredi popolno za različne naloge rezanja lesa. Kapaciteta rezervoarja za olje je 150 ml, v kombinaciji s prilagodljivo hitro
Tehnične lastnosti
| Kategorija | ZEN Akumulatorske žage |
| Model meča | 14” (356 mm) |
| Model verige | 3/8" |
| Dolžina meča | 355 (14"") |
| Hitrost verige | 14.5 m/s |
| Čas polnjenja | 2Ah - 6 min; 4Ah - 12 min; 8Ah - 24 min |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število zob verige | 26 zob |
| Priključna napetost | 40 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 4.1 kg |
| Prostornina rezervoarja za olje | 150 ml |
Opis izdelka
Žaga ima 14 vodilo in verigo s korakom verige 3/8, kar zagotavlja natančne in čiste reze. Maksimalna hitrost verige 14,5 m/s omogoča hiter in učinkovit delovni proces, kar jo naredi popolno za različne naloge rezanja lesa. Kapaciteta rezervoarja za olje je 150 ml, v kombinaciji s prilagodljivo hitrostjo mazanja od 4-10 ml/min, zagotavlja kontinuirano in optimalno mazanje verige ter izboljšuje delovanje in trajnost žage. Kljub svojim močnim karakteristikam je Villager CS 3540 izjemno enostavna z
