1 / 7Villager
Žaga Akumulatorska Verižna CS 3040 Zen Villager
SKU: S227220
5.0/5 (1 ocen)
199,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Natančno rezanje z ergonomskim dizajnom: ZEN akumulatorska verižna žaga Villager CS 3040 je izjemno orodje za širok spekter nalogov rezanja, ki združuje moč in enostavnost uporabe. Opremljena je z visoko učinkovitim motorjem brez krtačk, ki nudi pomemben napetost 36V (maksimalno 40V) in hitro delova
Tehnične lastnosti
| Kategorija | ZEN Akumulatorske žage |
| Model verige | 3/8”, 1,1 mm, 45 zob |
| Dolžina meča | 300 mm (12"") |
| Hitrost verige | 14.5 m/s |
| Čas polnjenja | 2Ah - 8 min; 4Ah - 15 min; 8Ah - 30 min |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna napetost | 40 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 3.57 kg |
| Prostornina rezervoarja za olje | 150 ml |
Opis izdelka
Natančno rezanje z ergonomskim dizajnom: ZEN akumulatorska verižna žaga Villager CS 3040 je izjemno orodje za širok spekter nalogov rezanja, ki združuje moč in enostavnost uporabe. Opremljena je z visoko učinkovitim motorjem brez krtačk, ki nudi pomemben napetost 36V (maksimalno 40V) in hitro delovanje 7500/min, kar je primerno za različne uporabe pri rezanju lesa. Vodila in veriga žage dolžine 12, v kombinaciji s korakom verige 3/8, omogočajo natančne in čiste reze, medtem ko maksimalna hitros
