
Villager
Vrtalnik za zemljo VPH 43 E Villager
SKU: S219742
5.0/5 (1 ocen)
249,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: svedri, vzmeti in nastavki se kupujejo ločeno od naprave.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinski vrtalniki za zemljo |
| Tip motorja | 2-taktni |
| Moč motorja | 1.1 kW |
| Premer svedra | 6", 8", 10" |
| Blagovna znamka | Villager |
| Dolžina svedra | 600 mm |
| Število obratov | 7500 rpm |
| Prostornina motorja | 42.7 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 1.1 l |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 11.04 kg |
Opis izdelka
Opomba: svedri, vzmeti in nastavki se kupujejo ločeno od naprave.
