
Villager
Vrtalnik za zemljo VPH 170 R Villager
SKU: S219743
5.0/5 (1 ocen)
349,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Villager VPH 170 R je robusten vrtalnik za dva operaterja, opremljen z zmogljivim 4-taktnim Villager VGR 170 V motorjem. Zmožen je opraviti številne naloge, od kopanja lukenj do jemanja vzorcev tal. Dobavlja se le s glavo vrtalnika, svedri, nastavki in vzmeti se kupujejo ločeno.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinski vrtalniki za zemljo |
| Tip motorja | Villager VGR 170 V |
| Moč motorja | 2.5 kW |
| Premer svedra | 6", 8", 10", 12", 14" |
| Blagovna znamka | Villager |
| Dolžina svedra | 600 mm |
| Število obratov | 3600 rpm |
| Prostornina motorja | 150 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 1.2 l |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 26.71 kg |
Opis izdelka
Villager VPH 170 R je robusten vrtalnik za dva operaterja, opremljen z zmogljivim 4-taktnim Villager VGR 170 V motorjem. Zmožen je opraviti številne naloge, od kopanja lukenj do jemanja vzorcev tal. Dobavlja se le s glavo vrtalnika, svedri, nastavki in vzmeti se kupujejo ločeno.
