1 / 12Villager
Vrtalnik-vijačnik udarni aku. VLN 3112-2BSC Villager
SKU: S223239
5.0/5 (1 ocen)
69,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
2 × Bateriji 12V 2Ah Polnilnik 1,7A Set nastavkov Kovček
Tehnične lastnosti
| Navor | 22 Nm |
| Vpetje | 0.8 - 10 mm |
| Kategorija | Akumulatorski udarni vrtalniki |
| Tip baterije | Fix Li-ion |
| Čas polnjenja | 60 min. |
| Blagovna znamka | Villager |
| Moč polnilnika | 50 W |
| Moment privijanja | 21+1 |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 12 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Izhodna moč polnilnika | 1.7 A |
| Vpenjalna glava vrtanja | les, jeklo - 19 mm, 6 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.55 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | I 0-400 min⁻¹ II 0-1500 min⁻¹ |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 2 Ah |
Opis izdelka
2 × Bateriji 12V 2Ah Polnilnik 1,7A Set nastavkov Kovček

