1 / 12Villager
Vijačnik udarni Fix VLN 3412 2BSC Villager
SKU: S224471
5.0/5 (1 ocen)
99,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
2 × Baterija 12V 2Ah Polnilnik 1.7A Kovček
Tehnične lastnosti
| Navor | 110 Nm |
| Vpetje | 6,35 mm (1/4) HEX |
| Kategorija | Akumulatorski udarni vrtalniki |
| Tip baterije | Fix Li-ion |
| Št. udarcev | 0 - 3000 ipm |
| Čas polnjenja | 60 min. |
| Blagovna znamka | Villager |
| Moč polnilnika | 50 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 12 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Izhodna moč polnilnika | 1.7 A |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.62 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0-2100 rpm |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 2 Ah |
Opis izdelka
2 × Baterija 12V 2Ah Polnilnik 1.7A Kovček

