1 / 6Villager
Vrtalnik-vijačnik akum. VLN SDL 5.0 SET Villager
SKU: S222515
5.0/5 (1 ocen)
29,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Polnilec Set nastavkov (24 kosov) USB Type-C kabel Kovček
Tehnične lastnosti
| Navor | 5 Nm |
| Vpetje | ¼" Hex |
| Kategorija | Akumulatorski vrtalniki/vijačniki |
| Tip baterije | Li-ion |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna napetost | 3.6 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 0.79 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 290 rpm |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 2 Ah |
Opis izdelka
Polnilec Set nastavkov (24 kosov) USB Type-C kabel Kovček

