1 / 6Villager
Vrtalnik-vijačnik akum. VLN SDL 1.0 PRIME Villager
SKU: S223236
5.0/5 (1 ocen)
19,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Plastična škatla 8 nasadnih ključev Držalo za bite (1 kos) Biti (4 kosi) 50 mm: SL4, SL6, PH0, PH2 2 svedri Biti (28 kosov) 25 mm
Tehnične lastnosti
| Navor | 3.5 Nm |
| Vpetje | ¼" Hex |
| Kategorija | Akumulatorski vrtalniki/vijačniki |
| Tip baterije | Li-ion |
| Čas polnjenja | 3 - 5 h |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.28 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 200 rpm |
Opis izdelka
Plastična škatla 8 nasadnih ključev Držalo za bite (1 kos) Biti (4 kosi) 50 mm: SL4, SL6, PH0, PH2 2 svedri Biti (28 kosov) 25 mm

