1 / 10Villager
VRTALNIK-KLADIVO FUSE VLP 0420 084642 Villager
SKU: S227663
5.0/5 (1 ocen)
199,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Čas delovanja z baterijo Fuse: 1,5 Ah – 10 min 2 Ah – 12 min 3 Ah – 20 min 4 Ah – 25 min 6 Ah – 40 min Priporočeni tipi baterij: 2 Ah, 3 Ah, 4 Ah, 6 Ah Opomba: Naprava se dobavlja brez baterije in polnilnika.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse akumulatorski kladiva |
| Tip baterije | Li-ion |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 13.55 kg |
| Vpetje - vrtalna kladiva | SDS PLUS |
| Št. udarcev - vrtalna kladiva | 0 - 3800 ipm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 800 rpm |
Opis izdelka
Čas delovanja z baterijo Fuse: 1,5 Ah – 10 min 2 Ah – 12 min 3 Ah – 20 min 4 Ah – 25 min 6 Ah – 40 min Priporočeni tipi baterij: 2 Ah, 3 Ah, 4 Ah, 6 Ah Opomba: Naprava se dobavlja brez baterije in polnilnika.



