1 / 7Villager
Vrtalnik-kladivo Fuse VLN 0120-1BSC Villager
SKU: S220304
5.0/5 (1 ocen)
124,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
VLN 0120 orodje 1 × Baterija 2Ah Polnilec 2.4A Kovček
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse akumulatorski kladiva |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 3.59 kg |
| Vpetje - vrtalna kladiva | SDS PLUS |
| Moč udarca - vrtalna kladiva | 1.3 J |
| Št. udarcev - vrtalna kladiva | 5000 ipm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 850 rpm |
Opis izdelka
VLN 0120 orodje 1 × Baterija 2Ah Polnilec 2.4A Kovček



