
Villager
Viličar Ročni VSM 2500-1000 Villager
SKU: S225994
5.0/5 (1 ocen)
1499,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Nosilnost: 1000 kg Servisna teža: 292 kg Največja višina dviga: 2500 mm Višina spuščenih vilic: 90 mm Dolžina naprave: 1705 mm Širina naprave: 860 mm Razmik med vilicami: 580 mm Upravljanje: Ročna kontrola Dimenzije vilic: 61 x 170 x 1150 mm
Tehnične lastnosti
| Ročanje | Ročna kontrola |
| Kategorija | Ročni paletniki |
| Blagovna znamka | Villager |
| Širina naprave | 860 mm |
| Dolžina naprave | 1705 mm |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Razdalja vilic-ročajev | 580 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 276 kg |
| Največja nosilna višina | 2500 mm |
| Višina, spuščena vilica | 90 mm |
| Vpenjalna glava - ročni paletniki | 1000 kg |
Opis izdelka
Nosilnost: 1000 kg Servisna teža: 292 kg Največja višina dviga: 2500 mm Višina spuščenih vilic: 90 mm Dolžina naprave: 1705 mm Širina naprave: 860 mm Razmik med vilicami: 580 mm Upravljanje: Ročna kontrola Dimenzije vilic: 61 x 170 x 1150 mm

