
Villager
Viličar ročni paletni DB 2500 550x1150mm Villager
SKU: S222416
5.0/5 (1 ocen)
349,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Izdelek Viličar ročni paletni DB 2500 550x1150mm Villager je dostupan za kupovinu, ali trenutno nema detaljan opis. Molimo vas da nas kontaktirate za više informacija.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Ročni paletniki |
| Širina vilic | 550 mm |
| Dolžina vilic | 1150 mm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Višina ročaja | 431.5 mm |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 63.2 kg |
| Največja nosilna višina | 195 mm |
| Vpenjalna glava - ročni paletniki | 2500 kg |
Opis izdelka
Izdelek Viličar ročni paletni DB 2500 550x1150mm Villager je dostupan za kupovinu, ali trenutno nema detaljan opis. Molimo vas da nas kontaktirate za više informacija.

