1 / 10Villager
Svetilka+usb poln. fuse VLN 9920 Villager
SKU: S220300
5.0/5 (1 ocen)
9,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: naprava se dobavlja brez polnilca in baterije.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse baterijske svetilke |
| USB izhodi | 2 |
| Tip baterije | Li-ion |
| Tip svetilke | LED |
| Tok polnjenja | 2 A |
| Blagovna znamka | Villager |
| Izhodna napetost | 5 V |
| Priključna napetost | 18 V, 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 0.18 kg |
Opis izdelka
Opomba: naprava se dobavlja brez polnilca in baterije.

