1 / 12Villager
Svetilka Fuse VLN 9120 Villager
SKU: S220599
5.0/5 (1 ocen)
24,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika.
Tehnične lastnosti
| Lumen | 100 Im |
| Kot luči | 0-180° |
| Kategorija | Fuse baterijske svetilke |
| Tip baterije | Li-ion |
| Tip svetilke | LED |
| Rotacija glave | 0-270° |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 3 W |
| Temperatura barve | 6500 K |
| Priključna napetost | 18 V |
| Nastavitev kota luči | 7 korakov 180° |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 0.44 kg |
| Nastavitev rotacije luči | 5 korakov 180° |
Opis izdelka
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika.

