-50%1 / 5Villager
Škropilnica ročna Terra 5 naramna Villager
SKU: S217641
5.0/5 (1 ocen)
9,99 €19,99 €Prihranite 10,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Plastični podaljšek
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Ročne škropilnice |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip škropilnice | Ročna |
| Domet - škropilnice | 1.5 m |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.06 kg |
| Delovni tlak - škropilnice | 3 bar |
| Dolžina nastavka - škropilnice | 56.5 cm |
| Prostornina rezervoarja - škropilnice | 5 l |
| Največja temperatura vode - škropilnice | 40°C |
Opis izdelka
Plastični podaljšek



