1 / 8Villager
Škropilnica Ročna Hortus 12L Villager
SKU: S227257
5.0/5 (1 ocen)
29,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Teleskopski nastavak z mesingano šobo Stikalo Konusna šoba Dvojna šoba Šoba s 4 odprtinami
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Ročne škropilnice |
| Blagovna znamka | Villager |
| Domet - škropilnice | 1.5 m |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.85 kg |
| Delovni tlak - škropilnice | 4 bar |
| Dolžina nastavka - škropilnice | 61 - 101 cm |
| Prostornina rezervoarja - škropilnice | 12 l |
| Največja temperatura vode - škropilnice | 55°C |
Opis izdelka
Teleskopski nastavak z mesingano šobo Stikalo Konusna šoba Dvojna šoba Šoba s 4 odprtinami



