1 / 7Villager
Škropilnica bencinska PS 15E Villager
SKU: S213840
5.0/5 (1 ocen)
219,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Podaljške (54 + 60 + 71,4 cm)
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske škropilnice |
| Tip motorja | 2-taktni |
| Moč motorja | 0.7 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip škropilnice | Nahrbtna škropilnica |
| Število obratov | 6500 rpm |
| Prostornina motorja | 25.4 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 0.70 l |
| Domet - škropilnice | 9 - 12 m |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 11.48 kg |
| Delovni tlak - škropilnice | 0 - 25 bar |
| Tip črpalke - škropilnice | Visokotlačna črpalka |
| Dolžina nastavka - škropilnice | 50 cm |
| Prostornina rezervoarja - škropilnice | 15 l |
Opis izdelka
Podaljške (54 + 60 + 71,4 cm)
