1 / 6Villager
Škropilnica bencinska DM14 PE Villager
SKU: S219352
5.0/5 (1 ocen)
249,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Podaljšek cevi (40 cm)
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske škropilnice |
| Tip motorja | 2-taktni |
| Moč motorja | 1.5 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip škropilnice | Razprševalnik |
| Število obratov | 6500 rpm |
| Prostornina motorja | 51.7 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 1.1 l |
| Domet - škropilnice | 6 - 9 m |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 14.41 kg |
| Tip črpalke - škropilnice | Potisna črpalka |
| Dolžina nastavka - škropilnice | 40 cm |
| Prostornina rezervoarja - škropilnice | 14 l |
Opis izdelka
Podaljšek cevi (40 cm)
