-33%Villager
Škarje sadjarske 20cm les.r. PS 110 Villager
SKU: S224616
5.0/5 (1 ocen)
9,99 €14,99 €Prihranite 5,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Izdelek Škarje sadjarske 20cm les.r. PS 110 Villager je dostupan za kupovinu, ali trenutno nema detaljan opis. Molimo vas da nas kontaktirate za više informacija.
Tehnične lastnosti
| Ročaj | Klasičen |
| Kategorija | Sadjarske škarje |
| Blagovna znamka | Villager |
| Material rezila | Jeklo 55 |
| Material ročaja | Les |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 0.31 kg |
| Tip - orodje za obrezovanje | Škarje za obrezovanje |
| Dolžina - orodje za obrezovanje | 200 mm |
| Premer rezanja - orodja za obrezovanje | 12 mm |
Opis izdelka
Izdelek Škarje sadjarske 20cm les.r. PS 110 Villager je dostupan za kupovinu, ali trenutno nema detaljan opis. Molimo vas da nas kontaktirate za više informacija.



