-33%Villager
Škarje sadjarske 20cm PS 104 Villager
SKU: S219806
5.0/5 (1 ocen)
5,99 €8,99 €Prihranite 3,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Villager pnevmatska cev ima priključek 3/8, 1/4″, maksimalni tlak 8 bar in dolžino 5 m.
Tehnične lastnosti
| Ročaj | Klasičen |
| Kategorija | Sadjarske škarje |
| Blagovna znamka | Villager |
| Material rezila | Jeklo 65 Mn |
| Material ročaja | Jeklo |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 0.35 kg |
| Tip - orodje za obrezovanje | Škarje za obrezovanje |
| Dolžina - orodje za obrezovanje | 200 mm |
| Premer rezanja - orodja za obrezovanje | 8 mm |
Opis izdelka
Villager pnevmatska cev ima priključek 3/8, 1/4″, maksimalni tlak 8 bar in dolžino 5 m.



