1 / 12Villager
Sesalec FUSE VVC 1020B Villager
SKU: S221827
5.0/5 (1 ocen)
99,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse sesalniki |
| Premer cevi | 32 mm |
| Dolžina cevi | 1.3 m |
| Vakuum sesanja | 1.8 kPa |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Indukcijski (brezkrtačni) |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Sesalni pretok - sesalci | 11+-1l/s / 15+-1l/s |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 3.09 kg |
| Vpenjalna glava - sesalci | 10 l |
| Število obratov - el./aku. orodje | 1800 rpm |
Opis izdelka
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika.
