1 / 19Villager
Sesalec akum. Fuse VVC 6020 Villager
SKU: S220601
5.0/5 (1 ocen)
49,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse sesalniki |
| Tip baterije | Li-ion |
| Vakuum sesanja | 3.6 kPa |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.7 kg |
| Vpenjalna glava - sesalci | 600 ml |
| Število obratov - el./aku. orodje | 18000 rpm |
Opis izdelka
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika.
