1 / 6Villager
Sekljalnik VC 2500 Villager
SKU: S217644
5.0/5 (1 ocen)
199,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Lahka konstrukcija Koristno pri pridobivanju biomase
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni sekljalniki |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 2500 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 15.46 kg |
| Prostornina rezervoarja za olje | 260 ml |
| Zmogljivost centralnega rezalnika | 40 mm |
| Prostornina koša - sekljalniki in drobilniki | 50 l |
Opis izdelka
Lahka konstrukcija Koristno pri pridobivanju biomase
