1 / 6Agm
Sekljalnik električni AGM AS 2520
SKU: S220658
5.0/5 (1 ocen)
124,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Močan električni motor – omogoča učinkovito in neprekinjeno drobljenje vej. - Velik lijak za polnjenje – enostavno in varno vstavljanje materiala. - Elektromagnetno varnostno stikalo – ščiti motor pred preobremenitvijo. - Raven potisni drog – varno vstavljanje odpadkov brez stika z noži. - Vzdrže
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni sekljalniki |
| Blagovna znamka | Agm |
| Priključna moč | 2500 W |
| topnja zaščite | IP X4 |
| Hitrost polnjenja | 4200 min⁻¹ |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 11.74 kg |
| Zmogljivost centralnega rezalnika | 45 mm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 4200 rpm |
| Prostornina koša - sekljalniki in drobilniki | 45 l |
Opis izdelka
- Močan električni motor – omogoča učinkovito in neprekinjeno drobljenje vej. - Velik lijak za polnjenje – enostavno in varno vstavljanje materiala. - Elektromagnetno varnostno stikalo – ščiti motor pred preobremenitvijo. - Raven potisni drog – varno vstavljanje odpadkov brez stika z noži. - Vzdrževanje Redno čistite ohišje naprave, lijak, rezila in prezračevalne odprtine. Odstranite obloge z delovnih delov, vsa vzdrževalna dela pa izvajajte na izključeni napravi.
