1 / 4Villager
Sekljalnik Bencinski VPC 160 L Villager
SKU: S225763
5.0/5 (1 ocen)
624,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Robusna konstrukcija Uporaben pri izdelavi biomase
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinski sekljalniki |
| Tip motorja | Motor z notranjim izgorevanjem |
| Moč motorja | 2.7 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število obratov | 3600 rpm |
| Rezervoar za olje | 0.55 l |
| Prostornina motorja | 159 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 1.2 l |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 40 kg |
| Zmogljivost centralnega rezalnika | 50 mm |
Opis izdelka
Robusna konstrukcija Uporaben pri izdelavi biomase
