1 / 7Villager
Bencinski dorbilnik-sekljalnikVPC 250 S Villager
SKU: S219786
5.0/5 (1 ocen)
999,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Robustna konstrukcija Ročica za transport in upravljanje
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinski sekljalniki |
| Tip motorja | Villager VGR 250 H |
| Moč motorja | 4.1 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število obratov | 3600 rpm |
| Prostornina motorja | 212 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 3,6 l |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 112 kg |
| Zmogljivost centralnega rezalnika | 12 mm |
| Največji premer veje (stransko rezilo) | 76 mm |
Opis izdelka
Robustna konstrukcija Ročica za transport in upravljanje
