1 / 14Villager
Puhalnik Listja Akumulatorski VBV 2440 Fuse Villager
SKU: S227249
5.0/5 (1 ocen)
124,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Teleskopska cev Ravna in ploščata cev Komplet za čiščenje žlebov Pas
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse puhalniki |
| Tip baterije | Li-ion |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Indukcijski elektromotor |
| Priključna napetost | 36 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 4.47 kg |
| Največja hitrost pihanja | 67 m/s |
| Število obratov - el./aku. orodje | 23000 rpm |
Opis izdelka
Teleskopska cev Ravna in ploščata cev Komplet za čiščenje žlebov Pas


